JBL STAGE 3 GEN2 38F – 8.75cm kompaktiški 2-ju juostu koaksialiniai automobiliniai garsiakalbiai
JBL STAGE 3 GEN2 38F – tai antros kartos „Stage3“ serijos 3.5” (8.75cm) kompaktiški 2-ju juostu koaksialiniai automobiliniai garsiakalbiai, sukurti OEM (gamykliniu) sistemu atnaujinimui. Šis modelis idealiai tinka mazoms montavimo vietoms, pavyzdziui, prietaisu skydelyje, ir suteikia zymiai geresne garso kokybe nei standartiniai gamykliniai garsiakalbiai.
Del patobulintos Plus One™ zemadaznio membranos konstrukcijos JBL Stage3 38F uztikrina didesni efektyvuma, geresni zemu dazniu atkurima ir platesne garso scena. PEI (Polyetherimide) aukštadazniai garantuoja aiškius ir skaidrius aukštus daznius be dirbtinio aštrumo.
Pagrindiniai JBL STAGE 3 GEN2 38F privalumai
- Plus One™ woofer technologija – didesnis membranos plotas stipresniems zemiems dazniams.
- PEI balansinis aukštadaznis – švarus, aiškus ir naturalus aukšti dazniai.
- Kompaktiškas 89 mm formatas – idealiai tinka mazoms OEM montavimo vietoms.
- Didelis efektyvumas (88 dB) – garsus ir aiškus skambesys net su gamykline magnetola.
- 4 omu varza – suderinamumas su dauguma automobiliniu sistemu.
- Stipri polipropileno membrana su stiklo pluoštu – mazesni iškraipymai ir ilgaamziškumas.
- Platus dazniu diapazonas – subalansuotas vokalu ir instrumentu atkurimas.
Technines charakteristikos
| Modelis | JBL STAGE 3 GEN2 38F |
| Tipas | 2-ju juostu koaksialiniai |
| Garsiakalbio dydis | 3.5” / 8.75cm |
| Galia RMS | 50 W |
| Maksimali galia | 400 W (pikine, porai) |
| Jautrumas | 88 dB |
| Dazniu diapazonas | 90 Hz – 20 kHz |
| Varza | 4 omai |
Pritaikymas ir garso savybes
JBL Stage3 GEN2 38F puikiai tinka kaip gamykliniu mazu garsiakalbiu pakeitimas, ypac prietaisu skydeliuose ar duru viršutinese dalyse. Del didelio jautrumo jie puikiai veikia net be papildomo stiprintuvo.
Šis modelis orientuotas i aišku vokalu atkurima, detalu aukštu dazniu skambesi ir pagerinta bendra garso balansa. Tai ekonomiškas, bet efektyvus budas zenkliai pagerinti automobilio garso sistema.
Gamintojo nuoroda
https://www.jbl.com/