JBL CLUB 64CTP – 16.5 cm komponentiniai automobiliniai garsiakalbiai
JBL CLUB 64CTP – tai aukštos klasės 6.5” (165 mm) komponentinė automobilinė garsiakalbių sistema, sukurta vairuotojams, kurie nori maksimalios garso kokybės (SQ – Sound Quality) ir tikslaus muzikos atkūrimo. Šis modelis išsiskiria atskiru aukštadažniu garsiakalbiu, leidžiančiu sukurti platesnę garso sceną ir tikslesnį stereo vaizdą automobilyje.
Dėl pažangios Plus One™ žemadažnio technologijos, anglies pluošto komponentų ir reguliuojamo aukštadažnio montavimo, JBL CLUB 64CTP užtikrina detalų, švarų ir dinamišką garsą tiek kasdieniam klausymui, tiek aukštesnės klasės audio sistemoms.
Pagrindiniai JBL CLUB 64CTP privalumai
- Plus One™ woofer technologija – didesnis membranos plotas stipresniam ir gilesniam bosui.
- Anglies pluošto žemadažnis – greitas, tikslus ir mažiau iškraipymų turintis garsas.
- Atskiras aukštadažnis garsiakalbis (tweeter) – platesnė garso scena ir aiškesni aukšti dažniai.
- Reguliuojamas aukštadažnio kampas – galima optimizuoti garsą pagal klausymo poziciją.
- Silk Dome aukštadažnis – švelnūs ir natūralūs aukšti dažniai be aštrumo.
- 3 omų varža – didesnė galia iš gamyklinių ir aftermarket sistemų.
- Aukštas jautrumas (92 dB) – puikiai veikia net be stiprintuvo.
- UV atspari konstrukcija – ilgaamžiškumas automobilio sąlygomis.
Techninės charakteristikos
| Modelis | JBL CLUB 64CTP |
| Tipas | 2-jų juostų komponentinė sistema |
| Garsiakalbio dydis | 6.5” / 165 mm |
| Galia RMS | 70 W |
| Maksimali galia | 210 W |
| Jautrumas | 92 dB |
| Dažnių diapazonas | 55 Hz – 20 kHz |
| Varža | 3 omai |
Garso charakteristika ir pritaikymas
JBL CLUB 64CTP orientuoti į aukštą garso kokybę ir tikslumą. Tai komponentinė sistema, kuri leidžia atskirti žemų ir aukštų dažnių atkūrimą, taip pagerinant garso sceną automobilyje.
Šis modelis ypač tinka vairuotojams, kurie nori aiškaus vokalo, detalių instrumentų ir natūralaus garso atkūrimo be agresyvių aukštų dažnių. Tai vienas iš geriausių pasirinkimų OEM sistemų upgrade’ui į aukštesnį lygį.
Komplektacija
- 2 x JBL CLUB 64CTP žemadažniai garsiakalbiai
- 2 x aukštadažniai (tweeter)
- 2 x crossover filtrai
- Montavimo adapteriai ir laikikliai
- Tvirtinimo varžtai ir priedai
- JBL logotipai
- Naudojimo instrukcija
Gamintojo nuoroda
https://www.jbl.com/CLUB64CTP.html