GREITA PAIEŠKA

Dension, Gateway 500S BT automobilinis USB adapteris

AP00DN1204
Atsiliepimas 
Dension, Gateway 500S BT automobilinis USB adapteris
Prekės sandėlyje nėra!
Dėl užsakymo teirautis:
+370 686 33335 (I-V) 9h-18h
info@geroskainos.lt

 

Saugus pirkimas

 

Pristatymas per 1d.d

 

Grąžinimo politika

Su Dension Gateway 500S BT adapteriu galite prijungti iPod, iPhone ir USB įrenginius prie automobilio garso sistemos ir valdyti visas funkcijas per esamus garso sistemos mygtukus. Prijungus automobilinį iPod/USB adapterį Dension Gateway 500S BT atsiranda galimybė naršyti visą iPod ir USB talpyklų turinį per OEM dvigubo CAN multimedija sistemos ekraną ir atkurti muzikinius failus per automobilio garso sistemą.


Dension Gateway 500S BT emuliuoja CD grotuvą ir naudoja CD grotuvo valdymo funkcijas pasiekti prijungtus garso šaltinius ir Dension GW aksesuarus.

GW52MO1
 - modelis turi vieną optinę jungtį. Negalima prijungti CD (changer) diskų keitiklio.
 

DENSION GATEWAY 500 IPOD / USB ADAPTERIO automobiliams pagrindinės savybės

  • Pilnas iPod valdymas ir krovimas
  • Muzikinių failų atkūrimas iš iPod/iPhone/USB įrenginių
  • Bluetooth audio streaming (A2DP) su tekstu ekrane
  • Išorinių įrenginių valdymas per OEM (originalius) multimedija sistemos mygtukus
  • Dainų informacijos rodymas per OEM (originalų) ekraną arba per informacinį skydelį
  • Paprastas prijungimas, neatliekant jokių automobilio salono apdailos modifikacijų
  • USB talpyklų prijungimas (USB atmintinės ir diskai)
  • Lengvas prijungimas/atjungimas
  • 3,5 mm audio jungtis
  • Platus papildomų aksesuarų išplečiančių funkcionalumą pasirinkimas

Automobilių suderinamumas


Audi

ModelisMetaiMagnetola
NuoIki
Audi A420082009MMI2 Basic
MMI2 High
Audi A5/S520072009MMI2 Basic
MMI2 High
Audi A6/S620052009MMI2 Basic
MMI2 High
Audi A8/S820022009MMI2
Audi Q720042009MMI2 Basic
MMI High

* Šis produktas nesuderinamas su Audi MMI 3GEN sistema.

 
Audi MMI basicAudi MMI high
Audi MMI basicAudi MMI high

BMW

SerijaModelisMetaiMagnetola
NuoIki
1BMW E81/E82/E87/E8820042011NON i-Drive, Professional
i-Drive, Business

(M-ASK, 6.5", single slot)
i-Drive, Professional (CCC, 8.8", dual slot)
3BMW E90/E91/E92/E9320052011NON i-Drive, Professional
i-Drive, Business

(M-ASK, 6.5", single slot)
i-Drive, Professional (CCC, 8.8", dual slot)
5BMW E60 / E6120032010i-Drive, Business with/without navigation (M-ASK, 6.5", single slot)
i-Drive, Professional (CCC, 8.8", dual slot)
6BMW E63/E6420032010i-Drive, Business (M-ASK, 6.5", single slot)
i-Drive, Professional (CCC, 8.8", dual slot)
 BMW X5 (E70)2007-i-Drive, Business (M-ASK, 6.5", single slot)
i-Drive, Professional (CCC, 8.8", dual slot)

* Japoniški BMW yra nesuderinami.

Gali būti reikalingas būti papildomas programavimas norint prijungti GW500.

Audi MMI basicAudi MMI high
BMW E63 i-Drive businessBMW X5 i-Drive

Mercedes-Benz

ModelisMetaiMagnetola
NuoIki
Mercedes-Benz B Class W24520052007Comand
Mercedes-Benz C Class W20320042007
Mercedes-Benz CL Class W21620052006
Mercedes-Benz CLK Class W20920052009
Mercedes-Benz CLS Class W21920042007
Mercedes-Benz E Class W21120032007
Mercedes-Benz G Class W4632005-
Mercedes-Benz GL Class X16420052008
Mercedes-Benz M Class W16420052009
Mercedes-Benz R Class V25120052009
Mercedes-Benz S Class W22020032007
Mercedes-Benz SL Class R23020052007
Mercedes-Benz SLK Class R17120052009
Mercedes-Benz SLR Class C19920052009
Mercedes-Benz Viano W63920052009

* Teksto funkciją palaikanti magnetola

Mercedes-Benz Comand 

Mercedes-Benz Comand magnetola

Porsche

ModelisMetaiMagnetola
NuoIki
Porsche 911 (996 Mk2)20032005PCM2 CD / PCM 2.1 DVD
Porsche 911 (997)20052009
Porsche Boxster/Cayman20032009
Porsche Cayenne20032009PCM2 CD
2004PCM 2.1 DVD

* For Bluetooth phone option the head unit must have a phone button.

Porsche PCM2.1 DVD magnetola

Porsche PCM2.1 DVD magnetola

iPod/iPhone Suderinamumas:
  • iPod 4G / 4G Photo
  • iPod nano / Nano 2G / Nano 3G / Nano 4G
  • iPod mini
  • iPod 5G Video
  • iPod Classic
  • iPod touch / touch 2G
  • iPhone
  • iPhone 3G
USB Suderinamumas:
  • USB atmintinės ir diskai
  • Failų systema: FAT16 arba FAT32
Atkuriami muzikos formatai
  • MP3, MPEG1, MPEG2, MPEG2.5, OGG, WMA
Pakuotės turinys
  • Dension Gateway 500 MOST iPod/USB adapterio blokas
  • USB prailginimo kabelio rinkinys (USB prailginimo kabelis, laikiklis, taprinė, varžtų rinkinys)
  • Dension IPO4DC9 dock kabelių rinkinys (iPod video laikiklis, iPod nano laikiklis, iPod dock laikiklis)
  • CD keitiklio kabelis
  • AUX dėžutis rinkinys
  • Matinimo kabelis
AP00DN1204
2015-11-28

Rašykite atsiliepimą

Dension, Gateway 500S BT automobilinis USB adapteris

Dension, Gateway 500S BT automobilinis USB adapteris

Rašykite atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: