GREITA PAIEŠKA

CTSTY016.2 magnetolos valdymo ant vairo adapteris Toyota

AP00CN7393
Atsiliepimas 
CTSTY016.2 magnetolos valdymo ant vairo adapteris Toyota
Prekės sandėlyje nėra!
Dėl užsakymo teirautis:
+370 686 33335 (I-V) 9h-18h
info@geroskainos.lt

 

Saugus pirkimas

 

Pristatymas per 1d.d

 

Grąžinimo politika

Aprašymas
Magnetolos valdymo ant vairo adapteris, skirtas norint valdyti, tokią funkciją turinčią, negamyklinę magnetolą.
Pajungimui reikalingas papildomas lead laidas pagal magnetolos gamintoją!

Tinkamas šiems TOYOTA automobiliams:

GamintojasModelisMetai nuoMetai iki
 
Toyota4Runner20032013
ToyotaAvalon20052011
ToyotaCamry20072011
ToyotaSolara20042008
ToyotaCorolla20032011
ToyotaFJ-Cruiser20072014
ToyotaHighlander20082012
ToyotaRAV420062013
ToyotaSequoia20052011
ToyotaSienna20042014
ToyotaTacoma20052011
ToyotaTundra20052013
ToyotaVenza20092012

Gamintojas: Connects2, Didžioji Britanija
AP00CN7393
2019-06-30

Rašykite atsiliepimą

CTSTY016.2 magnetolos valdymo ant vairo adapteris Toyota

CTSTY016.2 magnetolos valdymo ant vairo adapteris Toyota

Rašykite atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: